• Lina Baravikienė, sveiko gyvenimo būdo ekspertė, Zepter International kompanijoje dirbanti nuo 1997m, suteiks visą informaciją apie Jus dominantį, žemiau aprašomą, gaminį. Gali pravesti prezentaciją pas klientą namuose ar pas mus Giminės sodyboje. Lanksčios produkcijos įsigijimo sąlygos, padės išsirinkti ne tik norimą priemonę sveikatai gerinti ar palaikyti, bet ir apmokėjimo už prekes būdą.

Priemonės, taupančios laiką, sveikatą ir pinigus.

Šiandien gyvename paskubomis ir nebespėjame žengti koja kojon su besivystančiomis technologijomis.
Svajojame būti sėkmingais, laimingais, turtingais. Pasiekę vieną tikslą, skubame paskui kitą, gyvenimas įsuka į  užburtą ratą ir nepastebime, kad mūsų fizinis kūnas neatlaikydamas šito bėgimo pradeda pasiduoti.

Norint turėti tai , ko neturi, reikia daryti tai ko nedarei.

Geriausia priemonė sveikatai išsaugoti yra profilaktika, o jei sveikata jau prastėja, pakeisti gyvenimo įpročius:

Tarptautinės Šveicarijos kompanijos gaminama aukščiausios kokybės produkcija padės labai švelniai, nekankinant kūno įvairiomis dietomis sutvarkyti Jūsų mitybą, pasitelkiant aukščiausios kokybės maisto gaminimo indus.
  Nerūdyjančio plieno indai - produkcija leidžia gaminti maistą neaukštoje temperatūroje, be vandens, nenaudojant mineralinės druskos ir prieskonių, kepant be riebalų. Taip gaminamas maistas  išsaugo didžiąją dalį vitaminų ir mikroelementų. Tuo pačiu prisidedame ir prie planetos Žemė išsaugojimo, nes maisto gaminimui sunaudojame 80% mažiau energijos, suvalgome 20% mažiau maisto.
 

Porceliano indai - namuose pagamintas ir serviruotas maistas- tiltas jungiantis šeimą, artimuosius gimines , kuriantis ir išsaugantis tradicijas. 

  Vakuminė maisto saugojimo sistema. Tai natūralus sprendimas.
  Patalpų oro valymo sistema.  Švarūs namai, švarus oras turi įtakos mūsų emocinei, fizinei ir psichologinei būsenai.
  Vandens valymo sistema  - švarus vanduo Jūsų virtuvėje maisto gaminimui ir gėrimui. Tyras vanduo padeda atsikratyti nemigos, migreninių skausmų, praskaidrina protą ir taip toliau. Žmogus yra toks, kokį vandenį geria.
  Gydomoji poliarizuota šviesa. Ateities medicina. Šeimos daktaras, alternatyva medikamentiniam gydymui. Poliarizuota šviesa regeneruoja organizmo audinius, stiprina imuninę sistemą, neturi pašalinio poveikio, galima derinti su medikamentiniu gydymu. Galima naudoti neturint medicininio išsilavinimo, nėra perdozavimo galimybės.

Įsigijimas

 

Sprendimas: arius.lt, dizainas: JoomlaShine.com